Pistole křesadlová, evropská výroba pro Orient, 18. stol.
Hlaveň s hladkým vývrtem, válcová, vzadu hraněná, střídmě zdobená rytinou a mosaznými vložkami. Zámek a mosazná souprava zdobeny rytinou, pažba řezbou a mosaznými kroužky (zčásti scházejí), prořezávaná protideska poškozena, nepůvodní nabiják. Ráže 15,5 mm, délka 49 cm. (Do)
14.06.2016 - 18:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Historické zbraně |
Datum: | 14.06.2016 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Praha |